Menu

Projecten om trots op te zijn

- De kroonjuwelen van de tekstschrijver

Johan Koning, freelance tekstschrijver uit TwenteVeel bedrijven worstelen niet met woorden, maar met het scherp vertellen van hun verhaal.

Toch zit de uitdaging meestal niet in de tekst zelf. De kern van het verhaal ligt vaak al op tafel, alleen nog niet scherp genoeg op papier.
Daarom begin ik niet met schrijven, maar met luisteren. Met een gesprek. Met een ondernemer, projectleider, specialist of vakman. Tijdens dat gesprek ontstaat vaak al de rode draad van het verhaal.

Ik vraag door, leg verbanden en help organisaties scherper zien wat hen bijzonder maakt. Pas daarna volgen de woorden.

Goede tekst begint dan ook zelden achter een toetsenbord. Op deze pagina vindt u projecten, voorbeeldteksten en reacties van opdrachtgevers. Verhalen die laten zien wat er gebeurt als vakkennis, nieuwsgierigheid en een goed gesprek samenkomen. Vaak levert dat tiptopteksten op.

Ciivaan
ortho euregio logo
Knauf-logo
Dijkhof Bouw
Great Magazines
logo tekstblad

Reacties van mijn klanten op mijn werk

Meer reacties leest u hier

Ciivaan

Johan denkt goed mee, kan zich goed inleven in het maken van teksten. Hij toont interesse in het vakgebied en maakt zich dit snel eigen. Mede hierdoor heeft Civaan.nl een mooie en duidelijke leesbare site gekregen die niet alleen voor techneuten leesbaar is maar ook voor anderen.

Johan denkt goed mee Pepijn Quik – civieltechnisch adviesbureau Civaan Hengelo op Trustpilot
De Zonnebloem Logo

De samenwerking met Johan verliep uitstekend. Hij blijkt prima in staat om zich snel het ‘vakjargon’ dat iedere organisatie heeft, en ook wij bij Nationale Vereniging de Zonnebloem, eigen te maken en weer te geven in begrijpelijke taal. Johan is flexibel, werkt snel en secuur en heeft een eigen mening zonder eigenwijs te zijn. Wij maken in de toekomst graag weer van zijn diensten gebruik.

Moeilijke teksten begrijpelijk weergeven. Marc Damen – directeur nationale vereniging De Zonnebloem op Trustpilot
Friso Bouwgroep

Voor het jubileumboek en relatieblad van Friso Bouwgroep heeft Johan artikelen geschreven. Wat opvalt? Johan weet van wanten. Hij stelt de juiste vragen, weet mensen op hun gemak te stellen en heeft kennis van zaken. De technische en soms wat ingewikkelde materie heeft hij in prettig leesbare (en foutloze) teksten omgezet. De samenwerking verliep vlot en vlekkeloos. Wij zijn blij met Johan!

Johan stelt de juiste vragen Nelleke Wouters (Friso Bouwgroep) op Trustpilot
Hogenet

Voor het maken van alle teksten voor onze website zijn we terecht gekomen bij Johan Koning. Deze heeft zich geheel ingelezen in ons bedrijf met een zeer overzichtelijke offerte met behorende prijsmodule.
Na de gunning is Johan aan de slag gegaan en heeft per module alles helder en zeer goed verwoord. Tevens was er een snelle en duidelijke communicatie. Uiteindelijk heeft het geresulteerd in zeer goed vakwerk met duidelijke teksten. Omdat dit ons zeer goed bevallen is hebben we Johan de opdracht gegeven om voor nu en in de toekomst , al onze nieuws items te laten verzorgen.

Zeer goed vakwerk met duidelijke teksten Mike Hogenkamp (Hogenet) op Trustpilot

U hoeft uw verhaal niet zelf op papier te krijgen. Als u het kunt vertellen, haal ik eruit wat ertoe doet.

Déze freelance tekstschrijver inhuren?

We beginnen met een gesprek. Gewoon, om te verkennen waar u tegenaan loopt en wat u wilt bereiken. Dan kijken we samen of en hoe ik u verder help.

Laat maar even van u horen. Dan plannen we een moment.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

* U ontvangt binnen enkele minuten een bevestiging per e-mail. Reageer ik op werkdagen niet binnen 24 uur inhoudelijk? Foei Johan! U krijgt meteen 10% korting bij een eventuele opdracht.

Liever bellen? 06 - 52 162 960